во ,

Кога бившата ќе ти пријде во дискотека

klub

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога и приоѓаш на девојка која ти се допаѓа

Кога ќе видиш кој и е новиот дечко