во ,

Кога во кафана ти кажат дека е фајронт

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога ќе ја прашаш “Што прави“?

Кога ќе поминеш низ пајажина