во ,

Кога денешниве деца ќе излезат во град

grad

Што мислите?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога сабота наутро мајка ти проверува дали си жив

Кога ќе претераш со учење