во ,

Кога на другарот ќе му фрлиш снег во вратот

sneg

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога ќе ѕвони за крај на малиот одмор

Вечерта пред испит