во ,

Кога на панкер му звони алармот

panker

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога навистина се брзаш а не знаеш кај си ги оставил клучевите

Кога си во “врска во далечина“