во ,

Кога си Вага во хороскоп

vaga

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога конобарот во дикотека ја носи нарачката преку гужва

Кога ќе ѕвони за крај на малиот одмор