во ,

Кога си постигнал гол и се гордееш со самиот себе, а другарот проба да ја прекине успорената снимка

drugar

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога го мамиш брат ти за да добиеш поголем дел

Кога ќе кажеш на другарка ти дека веќе не го сакаш