во ,

Кога соседот нема да го поканиш на скарата што ја правиш под нивен прозорец

Реклама

Веруваме дека горе-долу сите го имавте оној еден сосед кој не се радуваше што си игравте под неговиот прозорец. Посебно се сеќаваме дури и на оној кој со задоволство бушеше фудбалски топки, ги полеваше со вода и се закануваше низ заби дека „ќе повика полиција и ќе не стави сите во затвор“.

Детското врескање дефинитивно не е најдоброто нешто за слаби нерви, а следниот пример открива дека тоа не е ниту бучава, ниту децата, се она што некои луѓе ги вознемирува.

Оваа госпоѓа ја изнервира мирисот на скара, па решила да им го уништи ручекот со помош на црево под висок притисок на работниците под нејзиниот балкон.


Супер Попуст: -20%
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Нераскинливото пријателство помеѓу куче и пантер кое ќе ви го стопи срцето

17 Урнебесни фотографии од луѓе кои најверојатно имале полош ден од вашиот