во ,

Кога со другарот правите пица

pica

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога баба ти ќе ти каже дека си многу убав

Кога ќе те прашаат како животот