во ,

Кога ќе видам со кого си бил/а во врска

vrska

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога некој те чепка за коса

Кога ќе си ја пуштиш омилената песна