во ,

Кога ќе видиш кој и е новиот дечко

decko1

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога ќе кажеш на другарка ти дека веќе не го сакаш

Кога ќе ти каже дека видела нови штикли