во ,

Кога ќе ви ја пуштат омилената песна

Што мислите?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога другар ти ќе раскаже виц кој не е смешен

Кога ќе и загори зелникот