во ,

Кога ќе дојде пролет

prolet

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога некој ти мавта, а ти поима немаш кој е

Кога спремаш испит на приватен факултет