во ,

Кога ќе земеш погрешни апчиња

Што мислиш?

6 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога на алкос ќе му понудат ракија на слава

Кога ќе закасниш на час после голем одмор