во ,

Кога ќе и кажеш дека немаш пари, но веруваш во љубов

kazes

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога ќе видиш со какви се си во класот

Само зафркавај, ќе видиш ти..