во ,

Кога ќе отидам кај комшијата убаво да се договориме

…каков господин.

Што мислиш?

26 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Шефе, знаеш ли како се колне политичар?

Трпе си пушта порно и што да види, жена му главна улога…