во ,

Кога ќе почнеш со учење

ucenje

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога ќе видиш кој и е новиот дечко

Кога конобарот во дикотека ја носи нарачката преку гужва