во ,

Кога ќе те прашаат како животот

kako

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога со другарот правите пица

Она кога те зафркне последната на ливчето