во ,

Кога ќе ја видиш помалата сестра со нов дечко во град

sestra

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога другарите се газат од смеење а ти не си ја зачул шалата

Кога ќе бидат готови палачинките