во , ,

Кој и да им ги направил рекламите, треба под итно да им ги врати парите

Рекламирањето е профитабилна индустрија, а добрата реклама скапо се наплаќа. Не знаеме колку платиле нарачателите на овие реклами кои ќе ги видите во продолжение, но корисниците на социјалните мрежи се согласни дека под итно треба да побараат поврат на пари бидејќи продуктот кој го добиле за возврат е ужасен.Погледнете ги овие урнебесни обиди за рекламирање:

Што мислиш?

26 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

8 Познати личности кои драстично се променија за време на пандемијата

13 Работи кои беа сосема поинакви во 90-тите години