во ,

Кој ми спиел на моето место?!?

Се враќа сопругата преморена од работа и легнува на спалната малку да одмори. Наеднаш скокнува и вознемирено му вели на мажот:– Кој ми спиел на моето место?!?

Мажот промрморува:

– Да ви се плукнам на тоа глупите душеци со мемори пена, да ви се плукнам.

Што мислиш?

25 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

14 Секојдневни маки и непријатни ситуации во кои ќе се пронајдат сите високи девојки, низ илустрации

Мила девојко, толку си млада, како успеа да заработиш за сите тие богатства?