во ,

Маж и рекол на сопругата: Срце, ај стави ги штиклите на нозе…

Реклама

Маж и рекол на сопругата:

– Срце, ај стави ги штиклите на нозе.

– Зошто бе, срце? Сакаш ли да се дотерам?

– Не, туку за да можеш да ја достигнеш ракијата на рафтот, па да ми ја подадеш.


Супер Попуст: -20%
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Плавуша се јавува на аеродром: Добар ден, колку трае летот до Париз?

Изградил попот црква, а неговиот прв комшија оџа изградил џамија…