во ,

Мујо се јавил во полиција: „Добар ден, дали е тоа полиција?“

Реклама

Мујо се јавил во полиција: „Добар ден, дали е тоа полиција?“

„Да, повелете!“

„Дали ги прислушкувате разговорите?“

„Ги прислушкуваме!“

„Освен јајца и леб, што друго ми кажа Фата да купам?“


Неверојатен Попуст -30%
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Дајте ми еден килограм кашкавал…

Фудбалската ѕвезда Мауро Икарди стана сопственик на најскапиот автомобил во светот, кој го набавил за сума од 26 милиони евра