во ,

На клавирски концерт, еден посетител го прашува другиот…

Реклама

На клавирски концерт, еден посетител го прашува другиот:

– Извинете, дали ова е Шопен?

– Не знам. Ќе видам кога ќе се сврти.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Пораснал Пинокио и нашол девојка…

“Неуспешни импланти,” Деми Мур, 61, блеска во смел фустан — но луѓето забележуваат детал во нејзиното деколте