во ,

Некој му кажал дека женските ќе го сакаат повеќе со филтри и тој го послушал советот

Глен Ембри стана ѕвезда на социјалните мрежи поради своето толкување на фотографиите со филтери.

Имено, на Глен му кажале дека тој ќе биде попопуларен помеѓу жените и дека тие ќе го сметаат за поатрактивен доколку објавува фотографии со филтери. Глен одлучил да го послуша ваквиот совет (а воедно и да се пошегува) и навистина објавил фотографии со разни филтери – односно, фотографии на кои држи разни филтери.

Што мислиш?

7 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Бебенце од Бугарија мами насмевки со невообичаено долга коса

36 Смешни стрипови за луѓе кои сакаат црн хумор и неочекувани пресврти