во ,

Ник Џонас сподели слики од неговиот одмор, а еден детал за телото на Пријанка стана вирален

Реклама

Пријанка Чопра (41) и Ник Џонас (30) докажуваат дека се еден од најсолидните и најобожуваните парови во Холивуд. Пејачот сподели серија фотографии од своето последно летно патување со својата сопруга и нивната ќерка Малти. Единственото нешто што можеби ќе посакавме повеќе е да бидеме таму со нив.

Тие сакаат да бидат реални.

Инстаграм постот, кој досега собрал повеќе од 4.6 милиони лајкови, беше насловен „Јули беше како филм,“ заедно со емотикон со црвено срце. Џонас понуди поглед во неговиот идиличен тропски одмор покрај море. На една од сликите, Чопра е видена во костим за капење со квадратни шари во марон и бела боја, спарени со бели очила за сонце.

Она што го привлече вниманието на фановите на оваа слатка фотографија беа нозете на Пријанка, кои изгледаа природно, без да бидат совршено и рамномерно тенисани. Оваа искрена слика беше освежувачка за многу луѓе затоа што се разликуваше од обично ретушираните слики на социјалните мрежи.

Слика-перфектно семејство

И, се разбира, нивниот одмор не би бил комплетен без присуството на нивното единствено дете, ќерката Малти, која се роди во јануари 2022 година преку сурогат мајка.

На една од сликите, внимателниот татко ужива на брод, гушкајќи ја Малти, која носеше бело боди спарено со син шешир. На друга слика, среќното семејство сите насмеани се релаксира на плажата, со актерката облечена во црвен костим за капење и бебето Малти во белa облека.

Дополнителни снимки ги прикажуваат парот елегантно облечени на настан. Чопра носеше црн миди фустан украсен со фасцинантен син и зелен цветен дезен, додека Џонас се определи за костум со кариран дезен, нагласен со одговарачка беж вратоврска.

Пријанка наполни 41 година ова лето.


На најновите слики, Џонас откри како парот го прославил 41-от роденден на Чопра на 18-ти јули. Тој објави голем роденденски знак украсен со бели цвеќиња. Исто така сподели црно-бела фотографија од Чопра која носеше лента со натпис „Среќен роденден“.

Не можеме да се заситиме од овој прекрасен пар, и иако нивниот живот сега изгледа толку совршен, нивната љубовна приказна беше полна со предизвици. Сепак, нивната силна врска докажува дека вистинската љубов секогаш се издигнува над пречките и на крајот победува.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Мажот се буди мамурен. Отвора очи и на масичката гледа чаша вода и два аспирина…

Жената му звони на мажот на мобилен и вика…