во ,

Овој господин ли ви ја зеде бормашината од рацете и ви ја наби од позади?

Судијата:

– Овој господин ли ви ја зеде бормашината од рацете и ви ја наби од позади?

Тужителот:

– Да господине судија.

– Сведоци имаше ли?

– Какви сведоци во 2 часот по полноќ?

Што мислиш?

27 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

20 Работи кои се гледаат само еднаш во животот: Албино од Индија и снег во Сахара

10 Најголемите митови за медицината создадени од филмовите