во ,

Овој дечко и праќа на девојката фотошопирани слики секој пат кога ќе праша дали децата се ОК

Супер Маица, Супер Цена


Што мислиш?

7 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Како Каби Ламе стана најпопуларната Тик-Ток ѕвезда без да изговори нути еден збор

8 Луѓе кои решиле да направат „од старо – ново“ и успеале