во ,

Одат два кучиња по улица…

Реклама

Одат два кучиња по улица. Првото куче му вели на второто:

– Знаеш ли што има ново на булеварот?

– Што? – прашува второто.

– Поставиле нови бандери.

– А, па тоа мора да се залива!


Неверојатен Попуст -30%
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Отишол внукот кај баба на село…

Мажите велат: – Жени, не се возбудувајте премногу ако трчаме по вас…