во ,

Она кога саат време размислуваш како е тоа можно

razmisluvas

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога ќе видиш колку многу имаш за учење а уште само 5 дена до испитот

Она кога ќе те фати мрза