во ,

Она кога ќе те фати мрза

mrza

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Она кога саат време размислуваш како е тоа можно

Кога ќе купиш нов автомобил па ја возиш девојка ти за прв пат