во ,

Она кога ќе дознаеш дека у ноември нема неработни денови

Што мислиш?

26 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вашето име?

Она кога случајно ќе ти се пушти предната камера