во ,

Она чувство кога со една реченица…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ду*ење во мозок

Боже, дали некогаш…