во

Оние од средно што не знаеја да бекнат англиски…

Што мислиш?

30 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Што има ново?

Кога ќе ги помешам гаста со кочницата…