во ,

Перица му се жали на татко си…

Реклама

Перица му се жали на татко си:

– Тато, другар ми ме нарече педер.

Татко му:

– И го удри ли?

Перица:

– Па тато, знаеш колку е сладок!

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Хасо работел на прекуокеански брод…

Хaсо се враќа поднапиен доцна навечер дома и Фата го дочекува бесна на вратата…