во ,

Погледни ги, те молам, тие двете од лево!

Две плавуши, пијат во некој бар и коментираат:

– Погледни ги, те молам, тие двете од лево!

– Да бе, грозни, страшни, барем малку да држеат линија на телото..

Барменот не можел да издржи и им рекол:

– Моми, извинете што ви се мешам во муабетот, ама лево од вас се огледалата


Кул Маици: -20% Попуст
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Многу си итар, никој не може да ти се сети, ама дојди да пиеме…

Интернет познанство…