во , ,

Пријателки позираат во иста облека, докажувајќи дека големината не е важна


Да се ​​биде плус големина стана апсолутно општествено прифатливо денес. Сè повеќе жени ги прифаќаат и ги слават своите природни облини, а има многу модни блогерки кои докажуваат дека секоја форма на телото е убава. Дениз Мерцедес и нејзината пријателка Марија Кастеланос отидоа чекор понатаму, покажувајќи ја својата убавина во неверојатен контраст додека позираат во слични комбинации.


Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Спремај се, одиме на службен пат една недела…

Па добро Мујо, како успеа да згазиш дури 52-ца?