во ,

Русинот рекол: ние во 9 часот правиме подморница таа во 11 плови…

Си биле Русин, Американец и Македонец. Се фалеле кој што побрзо може да направи:

Реклама

Русинот рекол:

– Ние во 9 часот правиме подморница таа во 11 плови.

Американецот рекол:

– Ние во 9 часот правиме авион тој во 11 лета.

Македонецот рекол:

– А ние во 9 правиме ракија во 11 сите сме дрво пијани…


Супер Акција: -20% Попуст
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Тој тивко ја отвори вратата од спалната соба, на прсти отиде до креветот…

Мојата е голем мајстор, јас скршив еден филџан а она го залепи, а бе не се познава…