во ,

Се дави некој турист во Охрид, и почнал да вика: HELP! HELP! HEEELPP!…

Реклама

Се дави некој турист во Охрид, и почнал да вика:

– HELP! HELP! HEEELPP!

Го гледа некој охриѓанец, и му вели:

– Подобро да си научел пливање, а не англиски!


Супер Попуст: -20%
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Млад брачен пар веќе немал од што да живее, па жената се одлучила на проституција…

Двајца роми го гледале Титаник и по некое време едниот почнал да плаче и другиот го прашал…