во ,

Сине како на тестот? Добро тато…

Реклама

Сине како на тестот?

Добро тато.

И што ќе добиеш?

Па неоправдан!


Супер Попуст: -20%
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Трпе доцни на работа и во ходник налетува на шефот. Кај си ти до сега…

Момче и девојка водат љубов и во еден момент момчето забележало слика на еден маж на нејзината маса…