во

Си ослабел…

Што мислиш?

29 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Тато, кој е попаметен, татковците или синовите?

Шо ќе пиеш?