во ,

Татко и син гледаат ТВ кога одеднаш ѕвони некој на врата. Синот станал да отвори и му вика на татко му…

Реклама

Татко и син гледаат ТВ кога одеднаш ѕвони некој на врата. Синот станал да отвори и му вика на татко му:

– Татооо, овде има еден човек кој бара донација за новиот аква парк.

Таткото:

– Е добро де, наполни една кофа со вода и дај му ја…


Супер Попуст: -20%
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Мажот отишол на лов. Го немало 7 дена и конечно се јавува дома на телефон…

Една баба полни 100 години и на својот сопруг кој има 99 му вели: Е мој Трпе Трпе, пред да одам на оној свет би сакала да ти ја кажам мојата последна тајна…