во ,

Тања, касни едно парче од тортата…

– Тања, касни едно парче од тортата.

– Фала Ники, ама не сакам.

Реклама

– Е, касни де, за мој мерак, многу е вкусна!

– Не сакам бе. Не јадам ништо после 6 часот.

– Тања, те молам!!! Касни едно парче и барем еднаш не ја врти работата на кавга!

– Абе бива ли да си толкав идиот! Ти кажав не јадам благо, особено не после 6 часот!

– Изеди ја тортата мори глупачо! Внатре има прстен, сакам да се оженам со тебе!


Супер Акција: -20% Попуст
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Брат, се заљубив!

Еден маж решил да оди на риба преку зимата, со шишенце ракиичка, како што е ред…