во ,

Твитер корисниците ги споделуваат последните пораки кои им ги испратиле на поранешните: „Ги глумев сите оргазми“

Твитер екипата ги објавува последните пораки кои им ги испратиле на поранешните партнери, со хаштаг #LastTextToTheEx, кои станаа вирални.

Покрај објавите, многу корисници на Твитер приложиле и снимки или гафови, а BuzzFeed собрале дел од најдобрите.

Оваа девојка веднаш го избришала бројот на поранешниот.

„Му приложив дијаграм кој покажува каде се наоѓа клиторисот.“

„Ги лажирав сите оргазми. До еден!“

„Никогаш не ја испратив. Кучето ме запре.“

Оваа девојка во последната порака на момчето му порачала дека неговите сра*а се кај неговата баба.

“Кучето е мое“, се пошегувала група за спасување питбули.

„Испрати ми го бројот на сестра ти.“

Што мислиш?

26 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најголемите Фотошоп катастрофи: После овие фотографии повеќе нема да му верувате на Инстаграм

Двајца работници станале предмет на исмејување: „Глупавиот и поглупавиот од вистинскиот живот“