во , ,

Тетоважите се постојани, но предоцна е да им се каже на овие луѓе

Тетоважите се кул. Без разлика дали ќе го сторите тоа за да означите нешто важно за вас, или само затоа што би сакале да украсите телото со убаво парче уметност, не е важно. Сепак, следните 25 примери не се таков случај.

Што мислиш?

-13 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

19 Познати жени коишто не се плашат да остареат природно

У ноември ти се пушта, у јануари станал татко…