во , , ,

Топ 10 најпопуларни видеа на TikTоk за 2019-та година

Постепено, TikTok станува една од најпопуларните социјални мрежи.

За среќа, од сајтот објавија листа со најпопуларните видеа за оваа година.

Видеата во продолжение можеби не се најгледаните, но можат да се сметаат за најдобри бидејќи се прославија „преку ноќ“:

Мечка-каскадер

Пена за бричење и Crocs влечки

Најслаткото видео со колибри

Девојката што пие комбуха

Слатка кореографија за Mr. Sandman

Девојката што зборува за тајните и најдобрите пријателки

Маж против инсект

Незгода со монтажен базен

Операција на банана

Експеримент


Што мислиш?

27 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Поради една грешка во пишувањето, ова известување од еден маркет го насмеа Балканот

Детето нема домашно воспитување…