во , ,

Трпана му се жали на докторот дека немала однос со години…

Трпе ја носи Трпана на доктор.

Трпана му се жали на докторот дека немала однос со години.

Докторот има секс со Трпана пред Трпе и му вели:

– Е ова и треба на жената, 3 пати неделно.

Трпе замислено одговара:

– Докторе, во понеделник и среда можам да ја носам, ама во петок сум со другарите на фудбал…

Што мислиш?

12 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ѝ пришол и ѝ ставил нешто на задникот – погледнете што се случило наредната секунда…

Како се одредува возраста на рибата?