во , , ,

ХИТ СНИМКА: На девојка среде забава ѝ испаднала потпетицата, другарката решила да ја спасува ситуацијата

На една страница на Инстаграм која има повеќе десетина илјади следбеници, се појави видео кое ги остави сите во солзи. Се разбира, од смеење.

Имено, колку што можеме да видиме, видеото е направено на свадба или прослава.

Девојката си играла со партнерот, а во еден момент и паднале штиклите. Сепак, тоа не ја спречило да продолжи да танцува, а нејзината пријателка решила да ја спаси ситуацијата!

Таа клекна зад неа и цело време ја туркаше потпетицата наназад, додека девојката сѐ уште не престануваше да игра.

Пријателката цело време се смее гласно, додека ја брка дамата без потпетици, а како изгледа сето тоа погледнете во видеото.

Навалица Продавница

Што мислиш?

25 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Колумбо гу е открија Америку само затој што е бија НЕОЖЕНЕТ!

10 Фотографии кои прикажуваат уникатни сцени од секојдневието