во , , ,

10 Урнебесни фотографии од луѓе кои едноставно немаат среќа во животот

Честопати среќаваме луѓе кои се трапави или на кои едноставно секогаш им се случува нешто непријатно (но не и трагично, туку смешно).

Познавате ли некој таков во околината или можеби вие сте тој во друштвото?

Во продолжение фото-докази од луѓе кои се баксуз и немаат баш среќа:

„Случајно си направив цртеж на раката од жешка хартија за печење“

Реклама

„Ми фрлија клуч од горе и се заглави во цевките на невозможен начин“

„Само сакав да измијам раце, но мијалникот беше мокар“

„Фарбав коса и не забележав дека има дупка на ракавицата“

„Оваа слика ми ја пратија вчера работниците од ноќна смена“

„Ќе беше супер ако цевката не се распаднеше 30 секунди откако ја ставив во чаша“

„Сакав само да го отворам плакарот“

„Ова се случува кога пенкало ќе заврши во машина за сушење алишта“

„Зошто луѓето го прават ова?“

„Татко ми одгледува лубеница цело лето и еве што доби“


Супер Акција: -20% Попуст
Бесплатна достава над 2000 ден.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Де бре Маре испадни од тоа кујната, апни и ти троа…

Кога ќе влезе клиент, не гледај во таванот, туку ќе го погледнеш директно во очи…