во ,

10 Фотографии покажуваат како би изгледале познатите дами доколку не правеле естетски корекции

Естетскиот хирург д-р Јулијан Де Силва од Лондон сакал да открие како би изгледале познатите дами доколку природно би старееле односно доколку не правеле естетски корекции на своите лица. Тој направил анализа и проекција – како изгледале додека биле млади, како би изгледале во нормални услови и како всушност изгледаат денес.

Што мислиш?

6 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Eдна чесна сестра на Плетвар застанала да стопира…

Неверојатни трикови со кои ќе направите уште покул Инстаграм фотографии